MARKALAR
 
ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 

Site Kullanımı

Üyelik

Üyelik sistemimiz her alışveriş yapmak istediğinizde bilgilerinizi tekrar girmek zorunda kalmamanız ve kampanyalarımızdan öncelikli olarak haberdar olabilmeniz için hazırlanmıştır. Sitemize üyelik ücretsizdir.

Nasıl Üye olabilirim?

Ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan kullanıcı girişi “Üye Ol” butonuna tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapacağım ?

Eğer üye olmuş ancak şifrenizi unutmuş iseniz; Ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan kullanıcı girişi alanında bulunan “Üye Girişi” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada ilgili bölüme, üye olurken kullanmış olduğun mail adresinizi girerek “Gönder” e tıklayarak mail adresinize gönderilen şifrenizi kullanarak üye girişi yapabilirsiniz.

Üyelik avantajları nelerdir?

Sitemize üye olduğunuzda; ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz, Dönemsel olarak yapılan hediye çeki ve indirim kampanyalardan yararlanma avantajıyakalarsınız. Kampanya kapsamında yayınladığımız hediye çeki sistemde kayıtlı e-mail adresinize gönderilir ve yapacağınız alışverişlerde kullanılabilir. Ayrıca siparişlerinizi daha kolay takip edebilmek için üye olduktan sonra alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

 

Aradığım ürünü sitede nasıl bulacağım ?

 

Sitemizde tüm sayfalarda üst blümde bulunan "ARAMA" modülüne ilgilendiğiniz ürünün adını yazarak hızlı arama yapabilirsiniz. Eğer ürünle ilgili daha detaylı arama yapmak istiyorsanız, yine ARAMA başlığı altındaki “Gelişmiş Arama” linkimize girerek arama yapacağınız ürünle ilgili :

*Aranacak Metin
*Marka

*Kategori
*Ürün Fiyat Aralığı
*Sadece stokta olan ürünler
*Metinde veya Ürün adında arama gibi filtreleri kullanarak daha özelleştirilmiş aramala yaparak ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Hesabım
Alışveriş Prosedürü
Güvenlik
Üyelik
Havale Bilgileri
İletişim
Mağazalar       
AAS Manyetik Karıştırıcılar Nem ve Basınç Ölçer Filtre Kağıdı
Analiz Eleği Kimyasal Malzemeler Otomatik Büret Spektrofotometreler
Cam Malzemeler İletkenlik Ölçer Otomatik Pipet Teraziler
Dispenser Hot Plate ( Isıtıcı Plaka ) PH Metre Çalkalayıcılar
Etüv ( İnkibatör ) Flame Fotometre Sarf Malzemeler Çekerocak
     
Tüm Kredi Kartları ile Ödeme imkanı
Bu site www.mesadizayn.com tarafından yapılmıştır.